Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Dětské koberce jako vánoční dárek

Rozhodli jste se, že Vašim dětem k letošním Vánocům vybavíte nově jejich pokoj? Nezbytnou součástí dětských pokojů jsou koberce. U společnosti Vopi najdete bohatou nabídku nejrůznějších dětských i kusových koberců vhodných do jiných místností Vaší domácnosti. Pro koberce od Vopi jsou typické nejrůznější motivy, materiály a barev. S dětskými koberci od Vopi získá dětský pokoj Vašich dětí barevný vzhled i velmi kvalitní pokrývku podlahy.

Koberce od Vopi nejsou jen tak ledasjaké. Vaše děti se totiž na dětském koberci od Vopi nebudete jen pohybovat, ale také si na nich mohou hrát. Dětské koberce od Vopi mohou mít podobu skákacího panáka, ale i společenských her, jako je „Člověče nezlob se“ nebo „Twister“. S koberci od Vopi si zkrátka Vaše děti užijí spoustu legrace. Velmi oblíbené jsou také dětské koberce s pohádek Walta Disneyho. Do dětských pokojíčků pro nejmenší se jedinečně hodí koberec s Včelkou Májou a Vilíkem nebo s Minnie. Do dětského pokoje pro kluky můžete umístit koberec s motivem dresu světově známého fotbalisty Messiho nebo Disney Cars. Více inspirace najdete na této webové adrese www.vopi.cz.

Společnost Vopi však nedisponuje pouze nabídkou dětských koberců, ale také klasických koberců. U Vopi si můžete objednat, jak pokrývku podlahy do obývacího pokoje, tak do ložnice. S moderními kusovými koberci dodáte Vaší domácnosti jedinečnou atmosféru. Novinkou pro tento rok jsou kusové koberce Al Mano. Tento koberec můžete kdykoliv zvětšit nebo zmenšit. Vyberte si na výše zmíněné webové adrese koberec podle Vašich představ a darujte si tak pod letošní vánoční stromeček koberec, který se stane chloubou Vaší domácnosti. 

27. 11. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

re (04. 06. 2020)
Dobrý den. Já mám zase super zkušenost s touto...
Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...