Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Taneční podložka v interiéru

Moderním hitem dnešní mládeže jsou taneční podložky. Extreme Dance Pad softbad je základní podložka vhodná především pro děti, protože je bez výplně a vyztužení šipek, které jsou na ní zobrazeny. Je možné ji připojit k PC, aniž byste vlastnili driver. Poté, co do taneční podložky nainstalujete programy s oblíbenou hudbou vašich ratolestí, se vaše děti mohou vrhnout do tancování.  

Design taneční podložky odpovídá vzhledu dětských produktů. Podložku můžete volně umístit na koberec v dětském pokoji a vaše děti ji mohou používat kdykoli se jim zlíbí. V podstatě jim můžete vytvořit jakýsi aktivní koutek, ve kterém si zlepší svou kondici a dobře se pobaví. Jediným předpokladem je postavení PC do pokoje. Pomocí něj děti na monitoru sledují pohybující se šipky, podle kterých dělají taneční kroky. Statické šipky se na monitoru střídavě protínají s pohybujícími se, a jakmile se obě šipky překryjou, děti na podložce musí sešlápnout správnou šipku. Taneční podložka je levným doplňkem vybavení dětského pokoje, který dětem přinese nejen fyzickou aktivitu, ale hlavně zábavu. Navíc vhodně doplní nábytek a další věci v dětském pokoji a přidá mu atmosféru.

I dospělí mohou otestovat svou fyzickou zdatnost. Extreme Dance Pad Platinum hardpad je taneční podložka opatřena výplní a vyztužena pod šipkami. Je lehce skladná, můžete ji tedy kdykoli rozložit nebo složit v obývacím pokoji. Taneční podložka může zpříjemnit posezení s přáteli a všechny účastníky tanečních variací i diváky dobře pobavit. Je tedy důležité, abyste si před televizí ponechali dostateční prostor pro to, abyste celou podložku mohli rozbalit a následně se na ní dle rytmu pohybovat.

Vtipná reklama na taneční podložku

23. 08. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Jakou podložku zvolit?: Chtěla bych se zeptat, zda... 4 Hanka 11. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

re (04. 06. 2020)
Dobrý den. Já mám zase super zkušenost s touto...
Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...