Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Vzduchotechnika od KSK Praha

Společnost Vzduchotechnika Praha je společností, která se specializuje na údržbu a přepravu vzduchu. K jejím službám patří také služby zabývající se klimatizací a tepelnými čerpadly. Každý uzavřený prostor je nezbytné během dne řádně vyvětrat. Přičemž nezáleží na tom, zda se jedná o domácnost, kancelářské prostory či jiné interiérové prostory. Díky vzduchotechnice Praze můžete získat skvělé podmínky pro pobyt osob v uzavřené místnosti.

Větrání místností lze provést trojím způsobem. Jedním z nich je tzv. štěrbinové větrání, kdy se okno do určité míry pootevře. Ovšem tímto způsobem větrání se zajistí pouze malá výměna vzduchu. Druhým způsobem je větrání nárazové. Jedná se o efektivnější způsob větrání než v prvním případě. K výměně vzduchu může dojít během pěti až deseti minut. Tento způsob vede k minimálním ztrátám energie. Nejefektivnější způsob odvětrávání probíhá při průvanu. Ovšem nezbytnou podmínkou těchto tří způsobů odvětrávání je pootevřené okno.

Díky vzduchotechnice Praha můžete větrat místnost i při zavřených dveřích a oknech. Také v bytech a v rodinných domech a především v místnostech jako je koupelna, WC a kuchyně je důležité zajistit kvalitní odvětrávání.  Společnost KSK Praha nezajišťuje pouze prodej těchto zařízení, ale také montáž a veškerý servis, který je s pořízením vzduchotechniky Praha spojený. 

U vzduchotechniky si můžete sami zvolit, zda si pořídíte toto zařízení s doplňkovou funkcí jako je chlazení, rekuperace či elektrický ohřev. Více informací naleznete na této webové adrese: http://www.kskpraha.cz/.

15. 01. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...
Krabice... (30. 01. 2017)
Pro mě osobně je stěhování velký stres, ale co...