Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Vzduchotechnika od KSK Praha

Společnost Vzduchotechnika Praha je společností, která se specializuje na údržbu a přepravu vzduchu. K jejím službám patří také služby zabývající se klimatizací a tepelnými čerpadly. Každý uzavřený prostor je nezbytné během dne řádně vyvětrat. Přičemž nezáleží na tom, zda se jedná o domácnost, kancelářské prostory či jiné interiérové prostory. Díky vzduchotechnice Praze můžete získat skvělé podmínky pro pobyt osob v uzavřené místnosti.

Větrání místností lze provést trojím způsobem. Jedním z nich je tzv. štěrbinové větrání, kdy se okno do určité míry pootevře. Ovšem tímto způsobem větrání se zajistí pouze malá výměna vzduchu. Druhým způsobem je větrání nárazové. Jedná se o efektivnější způsob větrání než v prvním případě. K výměně vzduchu může dojít během pěti až deseti minut. Tento způsob vede k minimálním ztrátám energie. Nejefektivnější způsob odvětrávání probíhá při průvanu. Ovšem nezbytnou podmínkou těchto tří způsobů odvětrávání je pootevřené okno.

Díky vzduchotechnice Praha můžete větrat místnost i při zavřených dveřích a oknech. Také v bytech a v rodinných domech a především v místnostech jako je koupelna, WC a kuchyně je důležité zajistit kvalitní odvětrávání.  Společnost KSK Praha nezajišťuje pouze prodej těchto zařízení, ale také montáž a veškerý servis, který je s pořízením vzduchotechniky Praha spojený. 

U vzduchotechniky si můžete sami zvolit, zda si pořídíte toto zařízení s doplňkovou funkcí jako je chlazení, rekuperace či elektrický ohřev. Více informací naleznete na této webové adrese: http://www.kskpraha.cz/.

15. 01. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

re (04. 06. 2020)
Dobrý den. Já mám zase super zkušenost s touto...
Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...