Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Bydlete útulně díky čištění sedaček Olomouc

Rádi byste věnovali některý z podzimních víkendů podzimnímu úklidu a nechali si tak kvalitně očistit také Vaše koberce, sedačky a čalounění? Zavolejte si k Vám domů společnost Šachmat a zatočte tak s veškerými roztoči. Společnost Šachmat provádí tento druh úklidu za pomoci tzv. mokrého čištění. K extrakčnímu čištění společnost Šachmat používá kvalitní přístroje švýcarské značky Cleanfix. Samozřejmostí jsou také šetrné chemikálie. Se společností Šachmat je možné se domluvit na úklidu také o víkendech či večerních hodinách v pracovních dnech. Čištění Vaší sedací soupravy nebo koberců si můžete domluvit se společností Šachmat na této webové adrese www.sachmat.com.

Nemusíte se obávat ani dlouhého schnutí, neboť vyčištěný kus nábytku a bytového doplňku schne po aplikaci mokrého čištění v krátké časové době. Jde přitom o schnutí pouze v řádu několika hodin. Společnost Šachmat Vám umožní provést tento úklid v dostatečném časovém předstihu před Vánoci a užít si tak adventní čas. Mokré čištění koberců se postará o odstranění všech druhů nečistot, mastných skvrn i hloubkové špíny. Také s čištěním sedaček Olomouc budete maximálně spokojeni.

Celý čistící proces probíhá následovně. Na znečištěná místa je naneseno čistící médium, které se nechá působit. Poté se extrakčním kartáčovým čištěním uvolní hloubkové nečistoty. V poslední fázi čištění jsou vysáty uvolněné nečistoty včetně čistícího média. Čistící medium přispívá k tomu, aby se obnovily vlastnosti, vzhled a kondice koberce a čalounění. Mokré čištění koberců přispívá také k lepšímu dýchání v dané domácnosti.

27. 09. 2016

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

re (04. 06. 2020)
Dobrý den. Já mám zase super zkušenost s touto...
Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...