Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Zútulněte si Váš obývací pokoj kvalitním kobercem Shaggy

Rozhodli jste se pro inovaci obývacího pokoje a stále Vám nepřipadá dostatečně útulně zařízený? Možná je chybějícím prvkem kusový koberec. Společnost Vopi Vám na svých webových stránkách poskytne bohatou inspiraci kusových koberců, s nimiž vzhled oblíbené místnosti Vaší domácnosti skutečně osvěžíte.

Kusové koberce zútulní Váš obývací pokoj

Dnes již dávno není nabídka koberců pouze výsadou kamenných prodejen, spousta uživatelů internetu považuje dnes za pohodlnější nakupování bytových doplňků prostřednictvím e-shopů. Ten od společnosti Vopi patří k osvědčeným a ve většině případů zde najdete skutečně to, co potřebujete. Kusové koberce si řada z nás vybírá především podle jejich vzhledu. Důležité je však myslet při výběru také na požadované parametry a užití koberce. Cenné rady k tomu, jak vybrat ten pravý koberec, najdete zde blog.vopi.cz. Koberec totiž můžete nechat položit na celou podlahu obývacího pokoje nebo jej použít pouze jako dekorativní prvek pod konferenční stolek.

Výhody koberce s vysokým chlupem

Velmi oblíbené jsou mezi klienty společnosti Vopi především Shaggy koberce vysoký vlas. Tuto značku koberců si zamilujete už jen pro jejich design. Jde totiž o kusový koberec s dlouhým krouceným vlasem, který má chlupatý vzhled. Koberce Shaggy vysoký chlup se vyrábí z nejrůznějších materiálů. V nabídkovém katalogu tak můžete najít koberce Shaggy vyrobené ze syntetické bavlny, vlny i lnu. Výhodou koberců s vysokým počtem vpichů je jejich hustota. Ta zabrání tomu, aby se při nechtěném vylití tekutiny voda dostala do koberce. Kusové koberce Shaggy splní Vaši představu o útulně zařízeném bydlení.

29. 05. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

re (04. 06. 2020)
Dobrý den. Já mám zase super zkušenost s touto...
Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...