Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Čisté koberce, čistý domov

Skvrny na koberci zná snad každý. Jenže jak si s nimi rychle a účinně poradit a přitom koberec nepoškodit? V obchodech je možné koupit řadu speciálních přípravků, které jsou určeny pro mokré čištění koberců, což může být právě nyní problém. Mokrý koberec je totiž potřeba nechat řádně vyschnout, což není v zimních měsících zcela reálné. Vhodnější proto je svěřit péči o koberec do rukou profesionálů.

Hloubkové čištění koberců

Profesionální hloubkové čištění je jedinou metodou, která vám zaručí, že váš koberec zbavíte nejen viditelných skvrn, ale také škůdců a prachu. Tento druh čištění koberců je nezbytné používat, pokud máte doma malé děti, nebo je ve vaší rodině alergik či astmatik. Dávno neplatí, že koberce nejsou pro tyto skupiny vhodné. I alergici a astmatici pochopitelně mohou mít ve svých domácnostech koberce, jen je potřeba aby jim také věnovali náležitou a především pravidelnou péči. Základem v tomto případě je pravidelné vysávání a právě hloubkové čištění. Můžete se obrátit na profesionální čištění koberců Olomouc, které vám nabízí své služby kdykoliv během roku, bez ohledu na roční dobu a dokonce i ve večerních hodinách. Kromě koberce si rovnou můžete nechat vyčistit i sedačku, u které platí to stejné, jako u koberců. I když na první pohled vám nemusí připadat, že by byla špinavá, věřte tomu, že špína je v ní hluboko zažraná a zaslouží si vyčištění.

Impregnace koberců a čalounění

Koberec i sedačku je pak vhodné nechat naimpregnovat speciálním přípravkem, který vytvoří speciální vrstvu zabraňující přímému kontaktu nečistot s tkaninou. Jednoduše tak zabráníte malým nešťastným nehodám. Stejně tak impregnace také chrání tkaninu před opotřebením. Bližší informace o všech nabízených službách a lokalitách, kde je možné nechat si koberce vyčistit najdete na stránkách www.sachmat.com/nabizime/cisteni-kobercu/.

29. 11. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

re (04. 06. 2020)
Dobrý den. Já mám zase super zkušenost s touto...
Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...