Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Dlažba do interiérů i exteriérů

Stavíte nový dům? Jistě se těšíte, až si vše zařídíte a vybavíte. Se zařizováním je ale nutné začít tak říkajíc od podlahy. A to doslova. Výběr té pravé podlahy je důležitý. Podlahová krytina by vám měla vyhovovat co možná nejvíce. Na výběr máte hned několik možností – koberce, plovoucí podlahy nebo dlažbu. Koberce byly oblíbené zejména v minulosti. Jejich hlavní výhodou je pohodlí – není vám od podlahy zima, což je příjemné. Doma tak můžete chodit i bez domácí obuvi. Plovoucí podlahy byly populární zejména v posledních letech. Vypadají hezky a nečistoty snadno setřete. Problém je však s vlhkostí, která může tento typ podlah nenávratně poškodit. Nejvíce vhod má interiérová dlažba.
Dlažba má stejné vlastnosti a výhody jako plovoucí podlahy, ale bez obav z poškození z vlhkosti. Nehrozí tak, že se vám podlaha zvlní a poškodí. Vyberte si moderní interiérovou dlažbu, která se hodí zejména do koupelen a kuchyní. Mnoho lidí si dnes nechává dlažbu položit v celém domě. Záleží jen na vašich preferencích. V okolí svého domu zase využijete dlažbu venkovní. Venkovní dlažba vypadá velice elegantně a okolí vašeho domu bude vypadat velmi úhledně. Venkovní dlažba nejen že vypadá dobře, ale je zejména praktická. Využijete ji na chodníčky, příjezdovou cestu k domu či garáži, atd.
Kvalitní interiérové dlažby i dlažby venkovní nabízí Keramika Soukup. Najdete zde také krásné obložení do koupelen i kuchyní. Zkrátka vše, co potřebujete při zařizování novostavby nebo při rekonstrukci. Nabídku si můžete prohlédnout na internetové adrese http://www.keramikasoukup.cz/. Vytvořte si krásný a harmonický nový domov. Navštívit můžete také vzorkové prodejny, kde si nabídku můžete prohlédnout na vlastní oči. Sídlo firmy se nachází v Plzni, ale pobočky najdete po celé České i Slovenské republice. Záleží jen na vás, jestli chcete navštívit kamennou prodejnu, nebo si zboží objednat přes internet.

17. 01. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...
Krabice... (30. 01. 2017)
Pro mě osobně je stěhování velký stres, ale co...