Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Dlažba do interiérů i exteriérů

Stavíte nový dům? Jistě se těšíte, až si vše zařídíte a vybavíte. Se zařizováním je ale nutné začít tak říkajíc od podlahy. A to doslova. Výběr té pravé podlahy je důležitý. Podlahová krytina by vám měla vyhovovat co možná nejvíce. Na výběr máte hned několik možností – koberce, plovoucí podlahy nebo dlažbu. Koberce byly oblíbené zejména v minulosti. Jejich hlavní výhodou je pohodlí – není vám od podlahy zima, což je příjemné. Doma tak můžete chodit i bez domácí obuvi. Plovoucí podlahy byly populární zejména v posledních letech. Vypadají hezky a nečistoty snadno setřete. Problém je však s vlhkostí, která může tento typ podlah nenávratně poškodit. Nejvíce vhod má interiérová dlažba.
Dlažba má stejné vlastnosti a výhody jako plovoucí podlahy, ale bez obav z poškození z vlhkosti. Nehrozí tak, že se vám podlaha zvlní a poškodí. Vyberte si moderní interiérovou dlažbu, která se hodí zejména do koupelen a kuchyní. Mnoho lidí si dnes nechává dlažbu položit v celém domě. Záleží jen na vašich preferencích. V okolí svého domu zase využijete dlažbu venkovní. Venkovní dlažba vypadá velice elegantně a okolí vašeho domu bude vypadat velmi úhledně. Venkovní dlažba nejen že vypadá dobře, ale je zejména praktická. Využijete ji na chodníčky, příjezdovou cestu k domu či garáži, atd.
Kvalitní interiérové dlažby i dlažby venkovní nabízí Keramika Soukup. Najdete zde také krásné obložení do koupelen i kuchyní. Zkrátka vše, co potřebujete při zařizování novostavby nebo při rekonstrukci. Nabídku si můžete prohlédnout na internetové adrese http://www.keramikasoukup.cz/. Vytvořte si krásný a harmonický nový domov. Navštívit můžete také vzorkové prodejny, kde si nabídku můžete prohlédnout na vlastní oči. Sídlo firmy se nachází v Plzni, ale pobočky najdete po celé České i Slovenské republice. Záleží jen na vás, jestli chcete navštívit kamennou prodejnu, nebo si zboží objednat přes internet.

17. 01. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

re (04. 06. 2020)
Dobrý den. Já mám zase super zkušenost s touto...
Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...