Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Kvalitní stavební pouzdra

Posuvné dveře do pouzdra stále častěji nahrazují klasické dveře, které mají otočná dveřní křídla. Mnoho architektů a bytových designerů tento typ dveří začleňuje do svých projektů a klientům je vřele doporučuje. Důvod k pořízení posuvných dveří je jednoduchý – úspora prostor. Klasické dveře, které stále dominují většině domácností, jsou nepraktické v jejich rozměrech a otevírání. Vždy na ně musíte brát ohled při stěhování a umisťování nábytku a prostor kolem dveří je v podstatě nevyužit. S posuvnými dveřmi tak využijete veškeré prostory v jejich okolí a budete mít větší volnost při zařizování místností.

Každým posuvným dveřím odpovídá určité stavební pouzdro. Mnoho spotřebitelů doporučuje pouzdra od italské firmy Eclisse. Společnost získala několik patentů na posuvné systémy a jejich pouzdra mají opravdu vysokou kvalitu. Modely Eclisse zahrnují klasická pouzdra a najdou se mezi nimi i takové, které budou odpovídat náročnému řešení vašich prostorů. Chcete-li být věrni českému trhu, prohlédněte si i stavební pouzdra Jap. Ty jsou nabízena pro jednokřídlé, dvoukřídlé, zákrytové a teleskopické posuvné dveře.

Posuvné systémy obou značek jsou vysoce funkční, což dokazuje i délka garanční lhůty, kterou obchody poskytují. Stavební pouzdra se instalují do sádrokartonu i klasické cihlové zdi. Jejich montáž je snadná a zvládne ji i tzv. domácí kutil. Vždy je pouze třeba řídit se montážními návody. Pokud potřebujete atypické rozměry pouzder, výrobce vám je vyrobí přímo na míru.

Posuvné systémy můžete zakoupit v mnoha internetových obchodech. Většinou nabízí nízké ceny a dopravu zdarma a některé z nich poskytují zasílání zboží přímo od výrobce, tzn. z výrobní linky. Zboží vám tedy bude doručeno v krátkém časovém úseku. Jedinou podmínkou je zaplacení zboží před jeho doručením.

29. 07. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Jsou skvělé: Já mám ty od... 0 Lucka Šk. 27. 12. 2012
Re: Dveře do bytu: Jo, já jsem si je... 1 Lenka 17. 12. 2012
Dveře do bytu: Zajímavé, už... 0 František 11. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

re (04. 06. 2020)
Dobrý den. Já mám zase super zkušenost s touto...
Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...