Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Splňte si sen o pohodlném spaní

Rozhodli jste se s Vaším partnerem pro společné bydlení a rádi byste si zařídili pohodlně nejen obývací pokoj, ale také ložnici? V tom případě byste určitě neměli opomenout navštívit webové stránky společnosti Velda, které najdete také zde postele-velda.cz.

V jejím nabídkovém katalogu naleznete postele, s nimiž budete maximálně spokojeni, neboť Vám dopřejí nejen pohodlný spánek, po kterém nebudou ani památky po bolestech krční páteře či zad, ale i luxusně zařízenou ložnici. Spánek po němž se probudíte s dobrou náladou je také prvním krokem k úspěšnému dni i spokojenému vztahu. Kromě toho kontinentální postele Praha od Velda Vám pomohou vybudovat ložnici, po které jste vždycky toužili.

V nabídkovém katalogu společnosti Velda najdete kvalitní postele boxsprings vyrobené z prvotřídních materiálů. Matrace Classic jsou vyrobeny ze stoprocentní vizkózy, kterému se přezdívá také belgický damašek. Matrace Velda Classic disponují jedinečnými taštičkovými jádry, které jsou uspořádány do sedmi komfortních zón tří různých tuhostí. Matrace Velda Classic obsahuje více než tři tisíce pružinek. Kvalitu a zdravotní bezpečnost spánku zajišťují právě tyto pružinky.

S postelemi od společnosti Velda si budete moci Váš nový domov zařídit skutečně útulně.  Se zdravým spaním Praha si splníte Váš sen. Odborníci doporučují před koupí postel vyzkoušet a na chvíli si v ní poležet. Tohoto osvědčeného pravidla je si vědoma také společnost Velda, která Vás zve k návštěvě jejich prodejny, kde si můžete vyzkoušet pohodlnost těchto luxusních postelí. 

23. 10. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

re (04. 06. 2020)
Dobrý den. Já mám zase super zkušenost s touto...
Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...