Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Posuvné dveře do pouzdra

Přestěhovali jste se do staršího bytu a chystáte jeho rekonstrukci? Bydlíte v bytě či domě, kde neustále bojujete s prostorem? Poohlédněte se po trhu s funkčním vybavením nebo zkontaktujte bytového designéra a nechte si poradit. V úspoře místa pomohou jak úložné prostory, tak šikovně vybraný a seskládaný nábytek nebo šikovné vybavovací předměty, mezi které patří například posuvné dveře do pouzdra.

Dveře do pouzdra jsou praktické a velice vzhledné. Dveřní křídlo má své stavební pouzdro, do kterého zajíždí. Nefunguje na otáčivém mechanismu jako klasické dveře, tudíž šetříte prostor za dveřmi. Tato konstrukce navíc působí velice elegantně a hodí se do všech interiérů bytových jednotek, domů i administrativních budov.

Kvalitní dveřní pouzdra naleznete u italské značky Eclisse. Jsou oblíbená pro svou funkčnost a kvalitu a společnost navíc poskytuje záruku 12 let. Dle využití a rozlohy vašich prostor můžete vybírat mezi stavebními pouzdry jednokřídlými, dvoukřídlými, teleskopickými nebo zákrytovými. Všechna pouzdra jsou kompatibilní z dveřmi od všech tuzemských výrobců a dají se montovat do sádrokartonu i zděné příčky.

Nejběžnějším typem jsou stavební pouzdra jednokřídlá nebo dvoukřídlá. Ty se nejčastěji používají k oddělení ložnic s obývacím pokojem nebo dvou průchozích místností, kde jsou kladeny větší nároky na šířku průchodu. Teleskopická pouzdra určena pro dvoje jednokřídlé dveře s teleskopickým zavíráním. Principem je zajíždění obou dveřních křídel do jednoho stavebního pouzdra, tudíž i tento systém umožňuje velké prosvětlené průchody. Je velice moderní a oblíbený v novostavbách.

Posuvné dveře do pouzdra jsou velice funkční a šetrné k prostoru. Hodí se do všech typů bytů a domů a s jejich užitností a praktičností bude zajisté spokojeni. Vašemu interiéru přidají na eleganci a jejich vzhled a jednoduché ovládání ocení i děti.

31. 10. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
dveřní pouzdra: S bratrem jsem... 0 Josef Blecha 04. 03. 2013
Posuvné dveře do pouzdra: Přesně takové dveře... 0 Mája 02. 03. 2013
Pouzdra: Taky se mi... 1 Sindy 18. 12. 2012
Pouzdra Eclisse: Pouzdra od firmy Eclisse... 1 Marika 12. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

re (04. 06. 2020)
Dobrý den. Já mám zase super zkušenost s touto...
Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...