Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Posuvné dveře do pouzdra

Přestěhovali jste se do staršího bytu a chystáte jeho rekonstrukci? Bydlíte v bytě či domě, kde neustále bojujete s prostorem? Poohlédněte se po trhu s funkčním vybavením nebo zkontaktujte bytového designéra a nechte si poradit. V úspoře místa pomohou jak úložné prostory, tak šikovně vybraný a seskládaný nábytek nebo šikovné vybavovací předměty, mezi které patří například posuvné dveře do pouzdra.

Dveře do pouzdra jsou praktické a velice vzhledné. Dveřní křídlo má své stavební pouzdro, do kterého zajíždí. Nefunguje na otáčivém mechanismu jako klasické dveře, tudíž šetříte prostor za dveřmi. Tato konstrukce navíc působí velice elegantně a hodí se do všech interiérů bytových jednotek, domů i administrativních budov.

Kvalitní dveřní pouzdra naleznete u italské značky Eclisse. Jsou oblíbená pro svou funkčnost a kvalitu a společnost navíc poskytuje záruku 12 let. Dle využití a rozlohy vašich prostor můžete vybírat mezi stavebními pouzdry jednokřídlými, dvoukřídlými, teleskopickými nebo zákrytovými. Všechna pouzdra jsou kompatibilní z dveřmi od všech tuzemských výrobců a dají se montovat do sádrokartonu i zděné příčky.

Nejběžnějším typem jsou stavební pouzdra jednokřídlá nebo dvoukřídlá. Ty se nejčastěji používají k oddělení ložnic s obývacím pokojem nebo dvou průchozích místností, kde jsou kladeny větší nároky na šířku průchodu. Teleskopická pouzdra určena pro dvoje jednokřídlé dveře s teleskopickým zavíráním. Principem je zajíždění obou dveřních křídel do jednoho stavebního pouzdra, tudíž i tento systém umožňuje velké prosvětlené průchody. Je velice moderní a oblíbený v novostavbách.

Posuvné dveře do pouzdra jsou velice funkční a šetrné k prostoru. Hodí se do všech typů bytů a domů a s jejich užitností a praktičností bude zajisté spokojeni. Vašemu interiéru přidají na eleganci a jejich vzhled a jednoduché ovládání ocení i děti.

31. 10. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
dveřní pouzdra: S bratrem jsem... 0 Josef Blecha 04. 03. 2013
Posuvné dveře do pouzdra: Přesně takové dveře... 0 Mája 02. 03. 2013
Pouzdra: Taky se mi... 1 Sindy 18. 12. 2012
Pouzdra Eclisse: Pouzdra od firmy Eclisse... 1 Marika 12. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...
Krabice... (30. 01. 2017)
Pro mě osobně je stěhování velký stres, ale co...