Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Čištění koberců Olomouc

Trápí Vás roztoče a jiní nezvaní hosté v kobercích, čalouněních a interiérech Vašich vozidel? Společnost Šachmat Vás můžete těchto nezvaných hostů velmi lehkým způsobem zbavit. Tato společnost nabízí služby v čištění koberců, sedaček a čalounění v Brně a Olomouci a jejich okolí.  Společnost Šachmat provádí profesionální čistění pomocí takzvaného mokrého čistění, které spočívá na použití kvalitních přístrojů švýcarské značky Cleanfix a šetrných chemikálií. Mokré čištění funguje na následujícím principu.

Čistící roztok je pod tlakem vpraven hluboko do vlákna čistícího materiálu a nečistota se tím pádem rozpustí a vsaje do sběrné nádoby. Mokré čištění se doporučuje použít zejména čistění veškerých syntetických koberců a čalounění ze syntetických látek. Mokré čištění je velmi rychlé a kvalitní. Ani schnutí nezabere příliš času.

Díky čištění koberců Olomouc se může na dlouho dobu zbavit prachu, alergenů i zaschlých skvrn na Vašich kobercích. S čištěním koberců Olomouc dáte sbohem mastnotám i cigaretovým a zvířecím pachům a to z hloubky koberců. Šetrné čistění je možné použít na všechny typy koberců a čalounění. Přitom dojde k oživení barev a regeneraci vlákna Vašich koberců.

Koberce si můžete nechat vyčistit v každém ročním období. Více informací k čistění koberců Olomouc i s podrobným ceníkem naleznete na této webové adrese: www.sachmat.com. S kvalitně vyčištěnými koberci dopřejete nejen krásný koberec, ale také pohodlný život zejména alergikům. Čistění koberců se doporučuje alespoň jednou ročně.

26. 11. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

re (04. 06. 2020)
Dobrý den. Já mám zase super zkušenost s touto...
Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...