Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Odpočinek v bazénu

Letošní dovolenou máte za sebou, avšak rádi byste si ještě něčím zpestřili letošní léto? Letošní nekončící vedra vybízí spoustu lidí strávit svůj volný čas někde u vody. Naštěstí Vás již nemusí nadále děsit představa toho, že se po návratu ze zaměstnání budete muset trmácet kilometry na přeplněná městská koupaliště. Navíc pokud bydlíte v rodinném domku s dvorkem či zahradou, máte vyhráno, stačí si vybrat ze široké nabídky bazénů. Pořídit si soukromý bazén však můžete také v případě, že bydlíte v panelovém domě, stačí mít zahrádku a na ní kousek prostoru.

Vlastní bazén ocení zajisté také Vaše děti a Vy je budete mít daleko víc pod kontrolou, než kdybyste se vydali na přeplněná koupaliště, kde v těchto parných dnech stojí hlava na hlavě. Bazén je ideálním místem nejen pro relaxaci, ale také nejrůznější cvičení. Měli jste doposud v záloze na zchlazení pouze nafukovací bazének a nyní si lámete hlavu nad tím, který bazén si pořídit? Pokud si nevíte rady, neváhejte se poradit s firmou Albixon, která je odborníkem na venkovní i vnitřní bazény. Velmi oblíbené jsou zejména nadzemní bazény.

Ve srovnání s nafukovacími bazény jsou nadzemní bazény kvalitnější a odolnější vůči počasí. K tomu, abyste se mohli zvlažit v bazénu, však budete s největší pravděpodobností potřebovat schůdky, což zejména pro starší generace může být náročnější.

Zapuštěné bazény slibují nejdelší životnost a také odolnost, takže kdo si vyberete některý z tohoto druhu bazénu, určitě neudělá chybu. Pokud byste měli rádi bazén k dispozici po celý rok, jsou právě bazény fóliové zapuštěné tou správnou volbou. Jedny z nejkvalitnějších bazénů najdete v nabídce firmy Albixon. Dopřejte si příjemné letní odpoledne a podvečery u vlastního zahradního bazénu.

08. 08. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...
Krabice... (30. 01. 2017)
Pro mě osobně je stěhování velký stres, ale co...