Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Útulné bydlení díky přírodnímu linoleu

Rekonstruujete domácnost a rádi byste si nechali položit na podlahu přírodní linoleum? Nechejte si při výběru podlahy poradit od německé společnosti Meister. Vaše vysněné přírodní linoleum si můžete objednat na této webové adrese www.meister-podlahy.cz. Přírodní linoleum se obvykle vyrábí z lněného oleje a korkové drti. Toto složení zabraňuje tvoření a množení bakterií a nejrůznějších mikroorganismů na jeho povrchu. Vše pohromadě drží jutová síť. Přírodní linoleum se po mnoha letech vrací znovu na přední příčky podlahových hitparád. Na oblíbenosti získávají díky svému ojedinělému designu, který skvěle padne, jak do moderních interiérů kanceláří i domácností. Přírodní linoleum je nenáročné na údržbu, odolné, má vysoké tepelné i zvukové izolační schopnosti. S přírodním linoleem tak budete spokojeni v jakékoliv místnosti Vaší domácnosti. 

Přírodní linoleum je také více než vhodným materiálem pro interiéry lékařských zařízení. Přírodní linolea jsou často pokládána také do prostor s vysokými nároky na bezprašné prostředí. Co se týče vzhledu, může přírodní linoleum směle konkurovat také plovoucí podlahám. Potěší Vás rovněž životnost marmolea, která dosahuje až třiceti let.

Počítáno je samozřejmě s používáním v plném provozu a v plné funkčnosti. V neposlední řadě uživatelé marmolea oceňují také její antistatičnost, to umožňuje používat tento typ podlahy všude tam, kde se pracuje s elektronikou citlivou na statické výboje. Společnost Meister vyrobila speciální kolekci LID 300 S Puro, která je navíc vybaven korkovým protihlukovým kašírováním o tloušťce 1 mm. Přírodní linoleum Vám splní tajné přání o pohodlném bydlení.

27. 12. 2016

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

re (04. 06. 2020)
Dobrý den. Já mám zase super zkušenost s touto...
Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...