Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Podlahy Plzeň

Rekonstruujete domácnost a rádi byste si tentokrát pořídili kvalitní podlahu? Keramika Soukup Vás svým přístupem přímo nadchne. Ve vzorkové prodejně Keramiky Soukup si můžete prohlédnout veškerý vystavený sortiment, mezi který patří obklady, dlažba i jiné produkty. Před zakoupením si můžete prohlédnout všechny materiály a vzory. V případě dotazů se můžete obrátit na zaměstnance Keramiky Soukup. Rádi Vám ochotně poradí a poskytnou veškeré informace. Více se o podlahách od Keramiky Soukup můžete přečíst na této webové adrese www.keramikasoukup.cz

Keramika Soukup nabízí tři druhy podlah a to značky Rooms, Kronotex a Quick – Step. Všechny tři typy podlah Plzeň se hodí, jak do obývacích pokojů, tak do chodeb, kuchyní a ložnic. Umístit je však můžete také do kanceláří. Laminátové podlahy Rooms si můžete vybrat ve třiceti dekorech provedení. Oblíbené jsou bukové 3 - parkety i selská prkna vyhotovená z vysoce ušlechtilého dubu. Jedinečný matný povrch Vám dopřeje pocit, jako byste se pohybovali po kvalitním opracovaném dřevě. Podlahy značky Rooms jsou velmi jednoduché na údržbu a velmi dobře pohlcují zvuk. 

Hledáte-li podlahu, která bude odolná vůči opotřebení, poškrábání a skvrnám, pak byste určitě neměli opomenout podlahy Quick – Step. Tento typ podlahy najdete u Keramika Soukup v laminátovém, dřevěném i vinylovém provedení. Podlahy Quick – Step zaručují až dvacet pět let záruky. Podlahy Kronotex jsou vyrobeny z přírodních, obnovitelných surovin. Dokonce jsou odolné také proti požárům. Stejně jako podlahy Quick – Step jsou odolné vůči poškrábání, skvrnám i oděrům. Jsou vhodné pro pokládku na teplovodní podlahové topení.

26. 08. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

re (04. 06. 2020)
Dobrý den. Já mám zase super zkušenost s touto...
Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...