Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Nové matrace za hubičku

Pořídili jste si novou postel a chybí Vám k ní kvalitní matrace? Možná se Vaše stará matrace už za ty léta, co ji máte, proležela či proděravěla a Vy byste si rádi pořídili novou. Také se může stát, že jste si objednali postel a byli přesvědčeni o tom, že součástí budou rovněž matrace, avšak při doporučení postelí jste však byli vyvedeni z omylu.

Dříve než se odhodláte pořídit si novou matraci, můžete navštívit pár prodejen, kde si vyzkoušíte osobně matraci a zjistíte tak, zda by se Vám na ní dobře spalo. Matrace by měla být především pohodlná a zdravotně nezávadná. Rozhodně by Vás neměli bolet po probuzení záda či krční páteř. Rovněž se můžete dopředu zjistit informace o jednotlivých typech matrací. Levné avšak kvalitní matrace najdete také na této webové adrese: http://www.matracezahubicku.cz.

Bolí-li Vás často krční páteř, můžete si z této webové stránky objednat rovněž zdravotní polštáře. Líbí se Vám některá z matrací, avšak obáváte se toho, že s ní budete po doručení nespokojeni? Budete-li tomu tak, máte vždy možnost ji odeslat nazpět. To určitě stojí za zvážení a objednání si například matrace 1+1. Tento typ matrací je ideální zejména do manželských postelí. Na nových matracích se Vám bude nyní spát jako v bavlnce. 

Díky jejímu profesionálnímu vyhotovení jsou pryč časy, kdy jste se probouzeli s bolestí hlavy či jste nemohli v noci vůbec usnout, protože matrace byla buď příliš měkká, nebo tvrdá. Pro náročnější klienty či klienty se specifickými potřebami jsou v nabídce také matrace na míru, které uvítají zejména alergici či lidé delších rozměrů.

23. 07. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...
Krabice... (30. 01. 2017)
Pro mě osobně je stěhování velký stres, ale co...