Zajímavé tipy pro útulné bydlení

Profesionální správa domu

Jste vlastníkem nemovitosti a nedostává se vám dostatek času na její správu? Přenechte své starosti o nemovitost profesionální společnosti, která zabezpečí správu celého domu či objektu, kterého jste vlastníkem. Komplexní správa nemovitostí obsahuje jak technickou, tak ekonomickou, právní, inženýrskou a speciální oblast. Poptat však můžete pouze dílčí služby šité na míru vašim potřebám a požadavkům. Vlastníci bytových jednotek se budou moci účastnit pouze minimálně a v nabídce společnosti naleznete i online služby.

Správa nemovitostí online je moderním řešením, jak získat informace o stavu hospodaření nemovitosti. Pomocí nonstop přístupu IFM24 může jak vlastník bytového družstva nebo domu, tak člen společenství vlastníků jednotek přistoupit k internetovým stránkám, na kterých zjistí veškeré podstatné informace týkající se přijatých a odchozích plateb týkajících se nemovitosti.

Pokud se vaše nemovitost nachází mimo Prahu, mnohé společnosti nabízí dálkovou správu nemovitostí, která v sobě zahrnuje vedení účetnictví, online služby a předpisy a vyúčtování záloh. Komplexní správa nemovitostí kromě těchto služeb dále obsahuje realizaci veškerých finančních operací, online helpdesk pro řešení požadavků zákazníka a evidenci, revizi a údržbu nemovitosti. Zajištění úklidu, běhu recepce, ostrahy a havarijní služby jsou nedílnou součástí služeb. Někteří vlastníci bytových jednotek nebo družstva vyžadují i služby z právní oblasti a žádají například zajištění vymáhání dlužných plateb, asistenci při uzavírání smluv nebo zastupování klientů. Z inženýrské oblasti se určitě vyplatí poptávat organizaci výběrových řízení či zajišťování rozsáhlejších oprav, údržeb a rekonstrukcí. Společenství vlastníků bytových jednotek se tedy určitě vyplatí zaplatit za komplexní nebo dílčí služby profesionálním společnostem a předat jim tak veškeré starosti a zodpovědnost. 

27. 08. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
IFM24 - to tu chybělo: Tak to je super, přesně... 0 Karel Dob. 29. 11. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Funkční krása aneb praktické bydlení
Krásných, designových a luxusních prostorů k bydlení je mnoho. Byt na pražském Novém Městě...
(07. 11. 2012)
Schodiště složené nasucho
Schodiště je dynamickým a hlavně nepostradatelným prvkem interiéru. Pokud na jeho konstrukci a...
(13. 10. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

re (04. 06. 2020)
Dobrý den. Já mám zase super zkušenost s touto...
Raději s firmou (18. 03. 2018)
Já jsem se stěhoval dvakrát plus jednou firmu....
Klidné stěhování (25. 07. 2017)
Stěhovali jsme se nyní na začátku prázdnin a...